07 Березня 2024

У роботі сервісів Ukr.net стався масштабний збій

У четвер, 7 березня, стався збій в роботі сервісів Ukr.net. За повідомленнями користувачів, доступ до Ukr.net, Sinoptik та інших ресурсів зник вже о 08:30.

Як повідомили у компанії, сьогодні вночі домен Ukr.net із невідомих причин був відключений реєстратором доменних імен Network Solutions.

"Сподіваємось, що ми зможемо отримати більше інформації та з’ясувати причини й обставини блокування з початком робочого дня офісу американської компанії-реєстратора. Також звернулись з проханням по допомогу до надзвичайного і повноважного посла України в США Оксани Маркарової. Ми робимо все можливе, щоб відновитись", – заявили представники Ukr.net у коментарі виданню "Факти".

Новини Ліга

Дивіться також:

Останні Новини

 • Зміна вартості тарифів Інтернет

  08 Січня 2024

  Шановні абоненти! З 1-го лютого 2024 року ми змушені збільшити вартість тарифів Інтернет в багатоповерхових будинках та в приватному секторі.

 • Зміна вартості SMS повідомлень

  01 Червня 2023

  З 01.05.2023р. оператори мобільного зв'язку підвищили тарифи на розсилку SMS-повідомлень в Україні. У зв'язку із цим ми змушені переглянути свою цінову політику.

 • Зміна вартості послуги "Інтернет IP адреса"

  23 Грудня 2021

  У зв'язку із закінченням діапазону вільних IP адрес у світі та зростанням цін на них у світових провайдерів, ми також змушені підняти ціну на послугу "Інтернет IP адреса".