11 Жовтня 2017

Три дні Інтернет у Кредит

Цього місяця ми додали нову послугу: "Три дні у Кредит" для всіх абонентів Інтернет.

Якщо на Вашому балансі закінчилися гроші, можна активувати цю послугу один раз на місяць. Протягом цих трьох днів абонплата за Інтернет списуватиметься з Вашого балансу "в мінус".

Після активації кредиту Вам надається три дні на оплату Інтернет-послуг. При погашенні кредиту під час кредитної історії абонента залишається "позитивною" і через місяць знову можна буде скористатися цією послугою.

Якщо оплата протягом трьох днів не надходить на особовий рахунок абонента, Інтернет відключається і кредити в майбутньому не видаватимуться.

Активувати послугу "Три дні у Кредит" можна на сайті Статистики.

Дивіться також:

Останні Новини

 • Зміна вартості тарифів Інтернет

  08 Січня 2024

  Шановні абоненти! З 1-го лютого 2024 року ми змушені збільшити вартість тарифів Інтернет в багатоповерхових будинках та в приватному секторі.

 • Зміна вартості SMS повідомлень

  01 Червня 2023

  З 01.05.2023р. оператори мобільного зв'язку підвищили тарифи на розсилку SMS-повідомлень в Україні. У зв'язку із цим ми змушені переглянути свою цінову політику.

 • Зміна вартості послуги "Інтернет IP адреса"

  23 Грудня 2021

  У зв'язку із закінченням діапазону вільних IP адрес у світі та зростанням цін на них у світових провайдерів, ми також змушені підняти ціну на послугу "Інтернет IP адреса".